<<  Kurumsal  >>

.

AYYILDIZ ADAKÇI; ; Konya'da küçük ve büyükbaş hayvan yetiştirilmesi ile satış pazarlama alanında hizmet vermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hizmetlerimiz Arasında;

Adaklık ve akika kurban satışı ve ücretsiz kesimi, Küçük ve büyükbaş Kurbanlık Kurban Satışı, canlı hayvan alımı ve satışı, firmaların et İhtiyaçlarının karşılanması, tüm kuzu pişirilmesi ve istenilen yere ücretsiz teslimatı yer almaktadır.

Ülkemizin Her Köşesinden Küçük ve Büyük Baş Kurban, Adak Kurban, Akika Kurban Kesimi Taleplerini Gerçekleştiriyoruz.

Müşterimiz; Adağını veya akikasını nereye vermemizi isterse, biz o kuruma makbuzla veririz. Teslim ederken, video ve fotoğraf çekeriz. Çektiğimiz video ve fotoğrafları kurban sahibine göndeririz. Veya Müşterimizin kendisine teslim ederiz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak...

Misyonumuz;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

adak kurban, adakcı, akika kurban, adaklık kuzu, adaklık koyun, adak kurban fiyatları

.

AYYILDIZ ADAKÇI;  Tüm Hakları Saklıdır.
bilgi@konyaadakci.name.tr
Tel : 0 538 234 30 98 - 0 535 418 26 24


ARA

WHATSAPP